Kullanımı

Kilo aldırıcı kullanımı nasıl olmalıdır?

Kilo aldırıcı kullanımı da yaygınlaşmaya başlayan ve kütle kazanma sorunu yaşayan insanların önde gelen istekleri haline gelen bir durum görünüme bürünmüştür. Elbette ki kilo aldırıcı kullanarak vücut kitle endeksini arttırmak mümkündür fakat bu tür ürünler kullanırken bazı şeylere dikkat etmek gerekebilir. Öncelikli olarak fit olmak birçok insan için büyük problem olduğundan dolayı birçok farklı tarzda ve içeriği belli olmayan ürün piyasada bulunmaktadır. Bu tür ürünlerin ne olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmak için ise yapılması gereken iyi bir araştırma olacaktır.

Yan etkileri nelerdir?

Ürünün durumuna bağlı bir şekilde yarar, zarar ya da yan etki ortaya çıkmaktadır. dendiğinde tek bir tip ürün bulunmadığı için bu konuda tek bir standartta konuşmak mümkün değildir. Öncelikli olarak bitkisel karışımlar ile takviye olması konusunda yapılan ürünlerde yan etki ve zarar oranı çok az ve hatta hiç konumundadır. Bu tür ürünler ilaç olmadığı gibi sadece bitkisel anlamda bir takviye uygulamaktadır. Bu açıdan bakıldığında da önemli olanın ürünlerin orijinalliği ve de kimyasal olup olmadığı gibi görünmektedir. Elbette kilo aldırıcı haplar kullanırken de buna dikkat etmek gerekir. Maalesef birçok kilo aldırıcı haplarda insan sağlığı açısından zararlar ortaya çıkabilmektedir.

Kilo aldırıcı besinler nelerdir?

Hemen birçok kişinin sürekli olarak duyduğu ve de kullandığı ürünler olarak bilinmektedir. Bakıldığı zaman kilo vermek belki zordur çünkü sonuçta bazı sabırlar gerektirir ancak belirli olan kilo aldırıcı besinler kullanıldığında bu sorun daha kola bir şekilde aşılabilir. Makarna, pilav gibi un temelli ürünler bunların başında gelir.

2 thoughts on “Kullanımı

  1. sena Mart 20, 2017 at 9:04 am

    selam ben gainmax kullanmak istiyorum. kac kilo alabilirim bir kutu kullansam. su anda 45 kiloyum ve boyum 1.60. cok zayifim ve bu yuzden psikolojim bozuldu. bana yardimci olur musunuz

    • Gainmax Kilo Aldırıcı Mart 22, 2017 at 9:42 am

      Merhaba sena hanım. Düzenli kullanırsanız ve yediklerinize içtiklerinize dikkat ederseniz ayda 4-5 kilo alabilirsiniz. Ürünün en önemli etkisi iştah açması. İştahınız açıldığında beslenmenize dikkat ediniz.

Bir Cevap Yazın